ÖVRIGT / Diverse / Salt & pepparströare 11834027
nr 1183 4027
Salt & pepparströare
Ett par, 60/70-tal, längd: 25 cm, Signerade ÅN
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:08:10
21/5 17:55:25
21 maj
Retro
Läs mer om Retro